Здоров'я

Система “Все включено” змушує відпочиваючих їсти в два рази більше

Для чоловіків добова норма, необхідна для підтримки ваги, становить приблизно 2500 калорій, а для жінок – 2000 калорій. Згідно з новим дослідженням, в перший день свого відпочинку люди, харчування і напої яких включені у вартість проживання, їдять в два рази більше, пише The Daily Mail.

foto_cikavosti_08.09.2014-01_resized

Дослідники розпитали фокус-групу про їх раціон харчування під час відпустки. Респонденти розповіли: вони снідають мискою пластівців і доповнюють її традиційним англійським сніданком з яєшнею та беконом, запиваючи все це апельсиновим соком і чаєм або кавою. Енергетична цінність такого сніданку становить близько 1117 калорій.

Читайте також: Фахівці Університету Люксембургу довели: залежність від їжі існує

Після сніданку багато з них випивають свій перший алкогольний напій за день, тим самим, додаючи ще 240 калорій до свого раціону. Деякі відпочиваючі зізналися, що в перший день з’їдають ще і ланч. За вечерею більшість неодноразово повертаться до шведського столу. На вечерю припадає близько 2000 калорій. Ще 1418 калорій становить алкоголь, випитий в перший день. В середньому за день відпочиваючі вживають 5756 калорій.

Один з учасників опитування каже: “Я завжди роблю одну і ту ж помилку відпочиваючи по системі “Все включено”. Мені здається, що все безкоштовно, але ж на насправді я сам заплатив за це”. Інший додає: “Я дивуюся кожен раз, коли поправляюсь за відпустку, але потім згадую все, що їв, і подив зникає. За кордоном я з’їдаю стільки, скільки ніколи не зміг би з’їсти вдома”.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button