Здоров'я

В гамбургерах міститься всього декілька відсотків м’яса

Американці з’їдають близько 5 мільярдів гамбургерів на рік. Такі масштаби, як виявилося, позначаються на якості бургерів не кращим чином. А саме, у них майже немає м’яса.

foto_cikavosti_24.07.2014-013

Вчені вивчили гамбургери 8 популярних мереж швидкого харчування. Оцінювалося кількість води в бургерах, а потім під мікроскопом аналізувалися типи тканин, з яких вони складалися. Виявилося, що в середньому гамбургери на 50% складалися з води. Вміст м’яса в гамбургерах варіювалося від 2,1 до 14,8%. Крім самого м’яса (скелетної м’язової тканини), в бургерах виявили сполучну тканину, кровоносні судини, периферичні нерви, жирову тканину, рослинний матеріал, хрящі та кістки.

Читайте також: Чому фастфуд небезпечний для нервової системи людини

Крім того, деякі з гамбургерів були заражені внутрішньоклітинними паразитами, саркоцистами. Саркоцистоз виникає у тварини при вживанні корму, на який потрапили інфіковані фекалії. Саркоцистоз передається людині. Уникнути небажаних наслідків для організму можна, якщо відмовитися від вживання недостатньо просмаженого м’яса. Любителям стейків з кров’ю рекомендується їсти м’ясо з органічних ферм, де харчуються корови на трав’яних пасовищах.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button