Різне

Як вибрати шампунь для миття автомобіля?

foto_cikavosti_14.07.2014-04Не тільки марка, але і зовнішній вигляд автомобіля впливає на формування іміджу власника, тому не варто нехтувати доглядом за ним. Крім того, бруд, який на ньому накопичується сприяє появі корозії і зменшує термін служби багатьох деталей, тому мити чотириколісного коня необхідно регулярно і правильно.

Не варто використовувати для цього будь-які наявні в господарстві миючі рідини: засіб для миття посуду, кахлю і сантехніки, господарське мило, пральний порошок і т.д. Вони містять абразивні частки, які можуть пошкодити фарбу улуюбленого авто.

Автомобілю необхідний спеціальний шампунь! Вибираючи http://veles-av.ru/ насамперед звертайте увагу на інформацію на етикетці, оскільки вони можуть бути призначені як для видалення забруднень зовні, так і для прибирання всередині салону. У першому випадку автошампунь являє собою м’яке мило, яке в процесі миття зовнішніх поверхонь не тільки видаляє бруд, а й завдяки спеціальним добавкам створює тонкий захисний шар, що надає блиск і захищає від подряпин.

Для прибирання салону випускаються засоби, що відрізняються підвищеним піноутворенням, оскільки забруднення з м’яких поверхонь краще видаляти не водою, а піною. Більшість шампунів для зовнішніх робіт рожевого кольору мають консистенцію рідкого мила. Вони відмінно видаляють як бруд, так і поліроль, при цьому залишаючи розводи на забарвлених поверхнях. Їх слід використовувати перед тим, як полірувати машину.

Існують також гелевидні шампуні, що не змивають шар поліролі, добре очищають скло і не залишають розводів. Їх склад приблизно однаковий у різних виробників, незважаючи на те, що ціна може істотно відрізнятися. Не варто прагнути придбати найдорожчий автошампунь з наявних в магазині, важливіше, щоб він був виготовлений виробником, який викликає у вас довіру і придбаний в спеціалізованому магазині. Важливо також звертати увагу на термін придатності засобу, по закінченню якого воно може пошкодити шар фарби і деталі авто. Перечитати інформацію на етикетці слід ще раз, звернувши увагу на спосіб застосування засобу, а саме в яких пропорціях його слід розводити водою. Це дозволить вибрати найекономічніший шампунь для миття машини.

Не варто нехтувати подібними дрібницями, це дозволить зберегти і час і гроші. Правильно підібраним автошампунем вимити автомобіль значно швидше й легше, а його презентабельний зовнішній вигляд справить сприятливе враження і на інших учасників дорожнього руху та на автоінспекторів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments