Різне

Броньовані двері

При необхідності встановити вхідні двері в оселю потрібно пам’ятати, що на них покладено відразу кілька важливих завдань, і це варто враховувати. Слід розглянути ці вимоги.

1-26-03-2015-400-240

Дверна конструкція бере на себе завдання служити в якості захисту від навколишнього світу, тому її характеристики тепло- і звукоізоляції повинні бути на висоті. Виріб покликаний стійко протистояти людському чиннику. Двері – це ваше обличчя, а його зовнішній вигляд має чимале значення. Сучасна практика показує, що найчастіше споживачі зупиняють вибір на користь відповідності фактору захищеності, адже безпека життя, здоров’я та майна – це основна вимога при виборі.

2-26-03-2015-100-208

Бронированные двери

Останнім часом вибір найчастіше падає на броньовані двері. Ви можете оцінити різноманітність конструкцій, пропоноване фірмою Superdveri. Хтось може здивуватися, тому що подібні рішення раніше використовувалися тільки для входу в банки, складські, виробничі та касові приміщення. В оснащення подібних конструкцій зазвичай включені додаткові атрибути у вигляді гратчастої вентиляції, оглядового віконця, а також ящика, який використовується для передачі документів і грошей. Якщо говорити про броньовані вхідні двері в квартиру, то це досить надійне рішення для захисту приватної власності.

Особливості

Перед багатьма споживачами, що вирішили купити броньовані двері, встають проблеми, пов’язані з незнанням. Не у всіх є уявлення про відмінність броньованих конструкцій від звичайних металевих, а для розуміння цих відмінностей слід знати про їх основні особливості:

  • Броньований виріб – це конструкція, що включає дверну коробку і раму, а також полотно, виконане з броньованої сталі, і додаткові двері у вигляді решітки, що відкривається всередину приміщення. Вічка решітки складають не більше 150 * 150 мм;
  • Для додання дверям більшої міри надійності і потужності багато виробників наповнюють дверне полотно з внутрішньої сторони армованим стеклофібробетоном;
  • Надійні замки – це важливий момент у забезпеченні належного захисту. Це звичайні запори з рухомими ригелями, здатні забезпечити необхідний рівень безпеки для житла;
  • Так як тут є внутрішня двері, потрібно збільшити кількість замків вдвічі. Це цілком зрозуміло, адже ґратчаста конструкція теж оснащується замками, стійкими до зломів;
  • Броньовані двері в Києві, а також інших містах, зазвичай виготовляються за індивідуальним замовленням. При різних типах дизайну і видів виконання незмінною залишається комплектація вироби, так як конструкція покликана захистити від злому.

1-26-03-2015-100-211

Бронированные двери Берислав

Вибір вхідних дверей не терпить економії, адже ця конструкція бере на себе найважливіше завдання – забезпечити вам впевненість в захищеності вашого житла від зловмисників, здатних заподіяти шкоду, будь-якого роду. А для цього броньовані двері виявилися найефективнішим рішенням.

На сайті компанії Superdveri http://superdveri.ua/ ви можете оцінити всю пропоновану різноманітність.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button