Земля

Апокаліпсис в прогнозах Ісуса і Ісаака Ньютона

Відомо, що Ісаак Ньютон виявляв великий інтерес до біблійних пророцтв. Він намагався знайти в них сенс і коди, щоб розшифрувати їх. За його підрахунками, кінець світу може настати 2060 р. Дж. С. Геліос, автор книги «Останній відлік: що не вдалося відкрити Ісааку Ньютону», вважає, що це повинно відбутися в 2017 р., а не в 2060 р.

 

Хеліос виклав свої міркування в травні в інтерв’ю бразильському журналу Jornal do Brasil: «В одному зі своїх обчислень він використовував період в 1290 років, який згадується в 12-й главі Книги пророка Даниїла. За точку відліку взято 609 р. Однак у цьому році не відбулося нічого екстраординарного, щоб його можна було брати за точку відліку в пророцтві. Вивчаючи Книгу Даниїла (12:11-12), я виявив, що цей період передбачення 2625 років (1290+1335), а відліковою точкою є не 609 р., як думав Ньютон, а 609 р. до нашої ери. 2625 років після 609 р. до н.е. – це 2017-й рік.

foto_cikavosti_14.07.2014-017

У 609 р. до н.е. євреї програли єгиптянам битву при Мегіддо, втративши в результаті царство Іудеї. Це важлива подія в єврейській історії поклала початок ланцюгу подій, що тривали тисячі років, в результаті чого у євреїв не було своєї держави.”

Ісус і повернення сина людського

В Євангелії від Луки у передбаченні Ісуса про «повернення ” сина людського» йдеться про ознаки, які будуть видні в космосі: «І будуть ознаки на сонці, і місяці, і зорях, а на землі переполох народів і здивування; і море збуриться і обуриться; люди будуть гинуть від страху й чекання того, що прийдешні на світ, бо сили небесні порушаться».

Читайте також: Кінець світу може настати 5 лютого 2040 

В Євангелії від Марка (13:14) Ісус говорить про «мерзоту запустіння, що стоїть, де не повинно», зазначає Геліос. Він вважає, що це передбачення може бути пов’язано з планетоидом Седною.

Астроном Майк Браун, який відкрив Седну у 2003 р., пише на своєму сайті, що Седна була виявлена не там, «де вона повинна бути».

«Це маленьке небесне тіло знаходилося набагато далі, ніж повинно було бути, на краю Сонячної системи, але воно виявилося реально існуючим. Це була Седна», – пише він. Він характеризує орбіту планетоїда як «безпрецедентно дивну».

Через сім років після відкриття, він заявив, що досі не знає причин такого розташування Седни. Цей планетоїд залишається загадкою, він може бути першим видимим об’єктом хмари Оорта – скупчення трильйонів крижаних об’єктів, що рухаються по орбіті навколо нашого Сонця».

Геліос вважає, що Седну необхідно ретельніше вивчити, проте її передбачувана траєкторія поки не представляє небезпеки.

Орбіта Седни дорівнює 11 000 років, це навело Геліоса на думку, що вона могла мати відношення до закінчення останнього льодовикового періоду на Землі 11 000 років тому. Останнє наближення Седни до Землі могло справити такий ефект, вважає він.

Читайте також: Кінець світу близько?

За даними NASA, протягом 72 років Седна підійде до Землі на максимально близьку відстань, але навіть у цьому випадку вона буде далі від Землі, ніж Плутон. Браун заявив: «Останній раз, коли Седна наблизилася до Сонця, Земля виходила з льодовикового періоду. Коли вона наблизиться наступного разу, світ буде перебувати в іншому стані».

Геліос розуміє, що його ідеї по своїй суті є спекуляціями. Ніхто не може сказати, що ховається за пророцтвами, вони завжди відкриті для різних інтерпретацій, але він вважає, що його обов’язок – попередити світ про будь-які потенційні небезпеки.

Він заявив журналу Jornal do Brasil: «Навіть якщо я до кінця не впевнений, я вважаю, що мій обов’язок в тому, щоб розповісти, що мені вдалося відкрити. Я не фізик і не пророк. Я просто вивчав передбачення і секретні коди в Біблії, що попереджають про велику катастрофу, які в святому письмі згадуються як «гнів Господній» та «Страшний суд».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button