Авто

Скутер-трансформер на електродвигуні

Сьогодні індивідуальний екологічний транспорт для міста стає все більш популярним. Ізраїльські розробники не залишилися осторонь і вивели на ринок скутер трансформер, з яким пересування по місту стане максимально комфортним.

В останні час на ринок виходить все більше скутерів, однак INU має декілька принципових відмінностей від всіх попередніх моделей. Заслуговує уваги даних зразок у першу чергу завдяки своїй неймовірній мобільності і практичності.

Керувати скутером INU просто і зручно. Пристрій працює на електродвигуні і літій-іонному акумуляторі, заряду якого вистачає на 2-2.5 години роботи.

У міських умовах INU може подолати до 40 км, а його максимальна швидкість становить 25 км/год. Для керування скутером не потрібно будь-якого дозволу, використовувати його можна і в пішохідній зоні.

До максимальної швидкості INU розганятиметься за 4 секунди. Що стосується комфортабельності INU, то тут варто згадати про те, що скутер – складаний. Переклад з розкладеного в складений стан здійснюється за 5-8 секунд. Це дозволяє вносити INU в будівлі, а також громадський транспорт. Сприяє цьому і відносно невелика вага – 24 кг

Залишається додати, що повна зарядка акумулятора здійснюється за 3 години від звичайної мережі. Акумулятор також легко знімається з INU.

Скутер має свою власну приладову панель, а також може синхронізуватися зі смартфоном. Сам по собі транспорт підтримує технології GPS і Bluetooth. Встановивши синхронізацію, можна відстежувати місцезнаходження скутера по карті.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button