Здоров'я

Недолік сексу: чим загрожує тривале утримання?

Чи позначається на стані здоров’я недолік сексу? Багато досліджень на цей рахунок дають ствердну відповідь. І не важливо, свідомі чи вимушені причини приводять людей обох статей до тривалого утримання, факт залишається фактом – недолік сексу негативно позначається на роботі всіх систем організму.

Які негативні наслідки чекають тих, хто з якихось причин позбавлений сексуального задоволення? Давайте розглянемо докладніше, як недолік сексу впливає на здоров’я чоловіків і жінок.

Недолік сексу у чоловіків

Секс для представників сильної статі прирівнюється до природних фізіологічних потреб, начебто їжі або сну. Регулярний повноцінний секс необхідний для нормального функціонування організму. Не дивно, що чоловіки реагують на відсутність сексу гостріше, ніж жінки.

Однак визначити необхідну частоту сексуальних контактів досить складно, так як вона залежить від індивідуальних потреб кожного чоловіка, тому під поняттям «недолік сексу у чоловіків» слід розуміти вимушене утримання від сексуальних контактів. Отже, чим загрожує брак сексу для чоловіків?

Простатит. При тривалому утриманні застоюється секрет простати, і збудники простатиту активізуються.

Порушення психосоматичної системи. Неврози, стреси, депресії, озлобленість і підвищена агресивність, нав’язливі ідеї, розлади сну – ось далеко не повний список проблем, які безпосередньо пов’язані з дефіцитом сексу у чоловіків.

Стреси і депресії призводять до додаткових навантажень на серцево-судинну систему.

Різкий набір ваги. Недолік сексу чоловіки схильні заповнювати надмірностями в їжі і в спиртних напоях. Звідси проблеми з зайвою вагою і весь комплекс проблем, пов’язаних із зловживанням алкоголю.

Імпотенція і безпліддя. Функції непрацюючого органу слабшають. Це як лежати на лікарняному ліжку кілька місяців, а потім спробувати різко встати на ноги.

Відсутність сексу у жінок

Жінки переносять недолік сексу дещо легше, ніж чоловіки. Але і тут все залежить від статевої конституції, темпераменту, виховання і емоційної складової. В цілому, від нестачі сексу у жінок виникають наступні проблеми.

Порушення сну. При оргазмі в жіночий організм виділяється гормон окситоцин, який є природним заспокійливим. Позбавляючи себе сексу, жінка починає відчувати проблеми зі сном.

Жінці потрібно намагатися поважати сексуальні бажання партнера, інакше він може найти інший об’єкт задоволення, або ж у нього виникне застійний простатит.

 

Передчасне старіння. Недолік колагену, що виділяється при регулярному сексі, провокує старіння шкіри.

Гормональний дисбаланс. Тривала відсутність сексу призводить до гормональних сплесків, результатом яких є запалення шкірних покривів, зростання небажаних волосся, проблеми з вагою і т. д.

Зниження імунітету. Вчені-медики єдині в думці, що регулярний секс активізує захисні системи організму і є відмінною профілактикою простудних захворювань.

Хронічні болі. Завдяки гормональному сплеску, що відбувається в організмі під час контакту, секс підвищує больовий поріг і полегшує як хронічні, так і різні гострі болі. Недолік сексу часто супроводжується посиленими менструальними болями.

Аноргазмія. У жінок внаслідок тривалого статевого утримання часто виникають істеричні стани і неврози. Такі стани нерідко є передумовами до аноргазмії — неможливості досягти оргазму.

Ряд психологічних проблем. Зниження самооцінки, часті депресії, нервове напруження, дратівливість. Крім того, можуть виникати проблеми з пам’яттю, адже відомо, що секс насичує киснем кров, яка потім потрапляє в гіпоталамус – центр мозку, що відповідає за пам’ять і засвоєння нових знань.

Натхнення: www.likar.info

Кнопка «Наверх»
Закрыть