Людина

Слабоумство залежить від місяця народження людини

Група експертів з Німеччини реалізувала цікаве спостереження, підсумок якого здивував усіх фахівців.

63fb0baa639eaa75b8a8c850f378839e

За словами лікарів, під час здійснення лабораторних та клінічних дослідів ініціатори випробувань намагалися виявити взаємозв’язок між імовірністю розвитку слабоумства і місяцем народження людини. Відзначається, що в процесі проведення комплексних досліджень автори експериментів виявили унікальну закономірність. Виявилося, що ризик появи старечого недоумства на 7% вище серед тих представників слабкої і сильної статі, які народилися в зимовий період часу.

Фахівці з Ростокського університету вивчили близько 150 тисяч інформаційних даних людей, які перебувають у віці 65 і більше років. Медики встановили, що індивідууми, що з’явилися на світ у грудні-лютому місяці, володіють підвищеною імовірністю розвитку деменції. Таким чином, люди, народжені з червня по серпень – мають більше шансів на здорове і благополучне життя.

Демографи стверджують, що на подальше самопочуття чоловіків і жінок впливає погода і харчування. Згідно з відомостями, наданими науковими працівниками, на сьогоднішній день недоумством хворіють 37 мільйонів осіб.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button