Людина

Вчені з’ясували, що відчувають померлі люди

Учені з нью-йоркського Медичного центру Лангоне повідомили, що їм вдалося з’ясувати, що саме відчувають померлі. Дослідники відзначили, що сам момент настання смерті являє собою щось цілком відмінне від їх колишньої думки і очікувань.

Згідно з наведеними даними за підсумками проведення спостережень на протязі багатьох років вдалося з’ясувати, що люди під час переживання клінічної смерті проходять через процес припинення функцій серця, але не мозку. Активність мислення весь цей період продовжує фіксуватися і на протязі всього процесу зберігається на досить високому рівні.

Зокрема, в більшості випадків люди точно розуміють, що настала смерть. До того ж, при клінічній смерті вони відчувають, що тіло перестає їм підкорятися. Відповідно, людина відчуває відчуття схоже з тим, що власне тіло перетворилося в пастку. Суть в тому, що клітини мозку припиняють функціонувати далеко не відразу. Вони помирають значно пізніше, ніж інша частина організму. Фактично після зупинки серця і діяльності різних органів мозок може існувати протягом додаткових декількох годин.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button