Різне

СМС-розсилка з точки зору ІТ-технологій

Слідом за активним розширенням онлайн-бізнесу зростає і частка ринку всіляких веб – сервісів і додатків, які покликані спростити та підвищити ефективність комунікації з клієнтом. Це, перш за все такі популярні останнім часом програми лояльності, які розробляють і використовують компанії найрізноманітніших рівнів і сфер діяльності. Крім електронних, активну роль у них все частіше грають і мобільні розсилки. Фахівцями компаній з відносно великими маркетинговими бюджетами в цьому випадку розробляється власна програма для розсилки (онлайн- додаток), інтегрована з корпоративною системою для збору і зберігання даних про клієнтів (CRM, 1C та ін.) Це – зручний, хоч і витратний спосіб, що вимагає чималих технічних, фінансових та інших ресурсів (наприклад, робота маркетологів, копірайтерів, технічних фахівців).

Компанії з бюджетами поскромніше, як правило, вдаються до допомоги посередників, у яких орендують sms шлюз – спеціальний веб – інтерфейс, що дозволяє здійснювати розсилки будь-яких масштабів і географічного охоплення. Безумовна перевага такого способу – в тому, що в цьому випадку ви орендуєте ще й технічні ресурси, позбавляючи себе від придбання додаткового обладнання. Високопотужні сервера, які використовуються при розсилках, в поєднанні з цілодобовим моніторингом статусу відправки дозволяє добитися максимальної ефективності і здійснити розсилку в короткий час при мінімумі збоїв. Ви також не навантажуєте інтернет-канал, що може призвести до простоїв у роботі компанії (в ході розсилки швидкість інтернет-з’єднання може впасти до мінімуму, що ускладнює роботу з поштою та іншими інтернет- ресурсами).

Через веб-інтерфейс можлива відправка повідомлень будь-якої довжини – аж до 500 символів і навіть більше. Самі повідомлення перетворюються на http -пакети, як при відправленні електронних листів, і розбиваються на частини об’ємом в 140 символів на латиниці і 60 – кирилицею, після чого об’єднуються в момент доставки. Втім, зловживати повідомленнями понад мінімальну довжину без особливої необхідності не рекомендується, тому, у разі можливих збоїв і при перевантаженні мережі частина СМС може пропасти.

Серед маси можливостей СМС -розсилок через онлайн -сервіси відзначимо також автоматичні повідомлення, які можуть істотно спростити життя вашим клієнтам. Наприклад, повідомлення про статус і суму замовлення, списання та надходження коштів, доставки відправлення та розгляді заявки. Серед мінусів варто відзначити деякі обмеження в плані індивідуальних розсилок або ж високу вартість їх реалізації.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button