Земля

Собака врятувала господарів від нападу змії

Дворічна німецька вівчарка по кличці Хаус стала героєм для сім’ї після того, як врятувала життя дитини і бабусі при нападі гримучої змії.

51c1e5a06c397bdc8df3603101d851a4
Семирічна Монни де Лука гралася біля басейну зі своєю бабусею на задньому дворі. Мама дівчинки Донні перебувала в будинку. У якийсь момент вона почула крик дитини.

— Я виглянула у вікно і побачила, як Хаус зробив три стрибка вперед і назад, а Монни стояла поруч і плакала, — розповіла мама дівчинки.

Причиною крику дитини виявилася гримуча змія (Eastern diamondback rattler), що заповзла на територію будинку. Вона напала на дівчинку і її бабусю. Однак Хаус виявився хоробрим псом і прийняв укуси змії на себе.

— Я підбігла до Хауса. Він голосно скиглив і кульгав. На його лапі я виявила криваву рану і одразу ж відвезла його до ветеринара. У Хауса була можливість втекти, але він не став цього робити. Він сміливо прийняв удар на себе, щоб врятувати мою маму і доньку. Він справжній герой для нашої сім’ї, — сказала Донні де Лука.

У ветеринарній клініці міста Тампа, Флорида, лікар виявив у собаки три зміїні укуси. Чотириногого друга сім’ї довелося рятувати.

— Укусів гримучих змій дуже серйозні. Вони можуть завдати величезної шкоди організму, — сказав Полліо Даніель, ветеринар клініки Emergency Veterinary & Specialty Animal Hospital.

Кнопка «Наверх»
Закрыть