Технології

Сонячний електромобіль Aptera Sol перетворюється в кемпінг: (відео+фото)

Напередодні запуску в серійне виробництво свого першого електромобіля стартап Aptera Motors опублікував відеоролик, що демонструє деякі цікаві особливості моделі.

Раніше відома під індексом «3» розробка отримала позначення Sol, що в перекладі з іспанської означає «сонце». Ця назва, очевидно, вказує на можливість автомобіля використовувати для самостійної підзарядки сонячну енергію. За заявою Aptera, ця функція дозволить її моделям ніколи не підключатися до електромережі.

Sol перших випусків отримають акумулятор на 40 кВт • год, що забезпечує дальність ходу до 644 км. Вбудовані в верхні панелі кузова сонячні модулі будуть щодня генерувати електроенергію в кількості, достатній для подолання до 64 км. Як очікується, в майбутньому Aptera отримає батарею на 100 кВт • год, з якої пробіг на одній зарядці досягне 1600 км.

Сонячний електромобіль Aptera Sol перетворюється в кемпінг: відео

В одному з кадрів видно, як на центральному дисплеї Aptera Sol відображається енергоспоживання 89 Вт на милю. Це відповідає показнику 5,53 кВт • год / 100 км, що більше ніж у 2 рази менше, ніж, наприклад, рекордні для Tesla Model 3 11,9 кВт • год / 100 км.

У новому відео багато уваги приділяється практичності двомісного електромобіля. Підйомне заднє скло відкриває доступ до неглибокого, але довгого багажного відділення, в яке поміщається навіть дошка для серфінгу. Правда, через сильний нахил кришки об’ємні предмети необхідно зрушувати вглиб кузова. Крім того, не завадило б наявність сітки або перегородки, що запобігає переміщенню речей в салон при різких гальмуваннях.

Послуги з перевезення вантажів – не єдине призначення багажника Aptera Sol. Під час стоянки він може перетворюватися в спальне місце для двох дорослих, в той час, як підняте заднє скло утворює каркас для палатки, що додається до електромобіля в якості аксесуару. Судячи з усього, ця опція буде доступна для серійних версій моделі.

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button