Інтернет

Соціальні мережі псують настрій

Обережніше з соціальними мережами! Вони здатні псувати настрій, і це вже офіційна заява. Згідно з результатами дослідження, проведеного американцями, час, проведений на сторінках Facebook (і аналогічних онлайн-ресурсів), в самому негативному руслі корелює з настроєм. Іншими словами, у тих, хто засиджується в соціальній мережі багато часу, настрій псується частіше, ніж у користувачів, що не відрізняються активністю.

Дослідники набрали групу добровольців у штаті Мічиган. Причому добровольцям пощастило: за дослідження їм не тільки заплатили, але ще й iPad2 розіграли. Натомість попросили кілька разів пройти ряд психологічних тестів. А також доводилося відповідати на смс-питання, що регулярно приходили на телефони користувачів в різний час.

Проаналізувавши інформацію, отриману описаним вище способом, психологи помітили негативну кореляцію. Дійсно, у всіх практично випадках настрій у тих, хто багато часу проводив у соціальних мережах, виявлявся гіршим, ніж у менш активних користувачів. Цікаво й те, що такого роду ефект спостерігався як на невеликих часових відрізках (протягом доби), так і при порівнянні підсумків тестування до і після проведеного експерименту. Загалом, виходить, що зниження психологічного комфорту має довготривалий характер, а не фрагментарний.

Натхнення: scienceblog.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button