Технології

Одяг майбутнього – костюм з живлячими вас водоростями

Коли ми думаємо про моду майбутнього, нам в голову зазвичай приходять скромні мінімалістичні костюми із серіалів «Зоряний шлях» або «Трон». Але цілком можливо, що через сто років наша одяг буде залежати від того, що ми їмо, а не від того, як ми виглядаємо.

Саме ця ідея стоїть за водоростевим симбіотичних костюмом, який придумали Майкл Бертон (Michael Burton) і Мічіко Нітта (Michiko Nitta). Ви займаєтеся своїми повсякденними справами – а ваш костюм тим часом готує вам їжу. Ряд трубочок збирають вуглекислий газ, який ви видихаєте, і «згодовує» його зростаючим всередині костюма водоростям. Якщо вийти на вулицю або сісти біля вікна, то організми отримають всю необхідну їм сонячну енергію. І в день водоростей набирається на три великі тарілки для їх «господаря».

Презентація костюма пройшла нещодавно в Музеї Вікторії та Альберта (Лондон). У нього вбралася відома оперна співачка і виконала кілька арій перед аудиторією. За час виступу наряд виростив нові водорості, які й були запропоновані гостям.

Якщо від ідеї перейти на таку їжу вам страшнувато, тоді нагадаємо: водорості вже стали куди ближче до нашого повсякденного раціону, ніж ми зазвичай думаємо. Суші, морозиво, молочні коктейлі – всі ці страви містять у собі водорості в тій чи іншій формі. У майбутньому вони стануть не тільки ключовим джерелом поновлюваної енергії, але, можливо, і найважливішим джерелом їжі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button