Головна / Людина / Спекотна погода та спеції допоможуть схуднути

Спекотна погода та спеції допоможуть схуднути

Температура повітря і гостра їжа впливають на почуття голоду: люди починають споживати менше їжі, калорій, — і в підсумку худнуть. Це показали результати наукової роботи американських вчених, які переконані, що отримані дані допоможуть розробити нові способи боротьби з ожирінням.


Група науковців впродовж кількох років досліджувала взаємозв’язок між температурою повітря і апетитом, повідомив портал medicalxpress.com. Зокрема, вчені спостерігали за змінами у складі сухого пайка американських солдатів в залежності від місця їх дислокації.

Ці військовослужбовці прямували в різні регіони світу, від Арктики до Антарктики. Відповідно, змінювалися кліматичні умови місцезнаходження солдатів. Спостерігаючи за чоловіками і жінками, дослідники змогли переконалися в тому, що чим тепліший був клімат в місці служби, тим менше люди їли.

«При збільшенні температури на один градус енергетична цінність вживаних продуктів зменшувалася на 110 калорій. І чоловіки, і жінки споживали на 25% менше їжі після спортивних тренувань», — розповіли автори роботи.

Також вони з’ясували, що люди перестають відчувати почуття голоду після вживання гострої їжі. Вчені вважають, що спеції надають стимулюючу дію на особливі рецептори, що в результаті зменшує апетит. Резюмуючи підсумки спостережень, фахівці зазначили: вживання гострої їжі, рідкісне використання кондиціонерів, а також регулярні фізичні вправи ефективно допомагають позбавлятися від зайвої ваги.

 
comments powered by HyperComments