Людина

Спиртне робить людину більш привабливою для оточуючих

П’яна або міцно напідпитку людина може викликати у оточуючих його людей хіба що глузливу посмішку або навіть відразу. Але невеликі дози спиртного, п’янкий ефект яких практично непомітний, помітно додають «шарму» і чоловікам, і жінкам.

1-13-03-2015-600-367

Навіть невеликі дози алкогольних напоїв здатні викликати практично невловимі зміни в поведінці людини і в її зовнішності, які підвищують її привабливість в очах оточуючих людей, які і не підозрюють що об’єкт їх уваги, так би мовити, злегка «напідпитку».

При цьому як підкреслюють британські психологи, мова йде про зовсім тверезих оточуючих, які адекватно сприймають реальність.

Співробітники університету англійського міста Брістоль (University of Bristol) сфотографували кілька добровольців з числа студентів цього навчального закладу в тверезому вигляді, а також після того як ті випили послідовно по 250 мл і 500 мл сухого вина.

[ads2] Таким чином було отримано набори зображень «статистів», що складалися з трьох фото кожен.

Потім всі фото були показані 20 чоловікам і 20 жінкам, яких просили визначити, на якому з трьох фото відображений на них студент або студентка здається їм найбільш привабливим.

Випробовувані в переважній більшості випадків ставили на перше місце фото, на яких статисти та статистки були зняті після «прийняття на груди» 250 мл вина.

Читайте також: П’яні британці виявилися основними клієнтами онлайн-магазинів

Вчені вважають, що такий вибір був пов’язаний з тим, що, по-перше, невелика доза алкоголю викликала легкий рум’янець (це підсвідомо сприймається як ознака гарного здоров’я) і особливий блиск очей. По-друге, розслаблююча діюя етилового спирту призводила до того, що вираз облич на фото зм’якшувався, а посмішки ставали більш щирими.

Разом з тим автори дослідження підкреслюють, що переважна більшість випробовуваних поставили фото, зняті після вживанні 500 мл вина, на третє, останнє місце.

Натхнення: health-ua.org


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button