Людина

Вчені: Тісна дружба між чоловіками може шкодити відносинам з жінками

На думку психологів, тісна дружба чоловіків псує їх взаємини з жінками. У даному разі зміни відбуваються безпосередньо на рівні емоцій.


Як відомо, тісна дружба представників сильної статі є досить нормальним явищем. Разом з цим на думку психологів зловживання чоловічим колом спілкування може негативно впливати на відносини цих чоловіків з жінками. В даному випадку чоловіки перестають відчувати емоційну прив’язаність до жінки, не отримуючи при цьому задоволення від спілкування з нею.

На думку експертів, гетеросексуальна пара безпосередньо залежить від бажання пари підтримувати один одного. Між ними саме так з’являються почуття, а також необхідність емоційної близькості. При додаванні сюди третього суб’єкта (чоловіка), відносини цієї пари можуть зіпсуватися. Психологи відзначають, що чоловіки впевнені в хороших відносинах зі своїми друзями, проте часто скаржаться на сформовані стосунки з дружинами або дівчатами.

В даний час в суспільстві спостерігаються значні зміни. Люди стали з часом більш відкритими до спілкування. В даному випадку чоловіки між собою досить часто обмінюються особистими деталями життя. Буває, що такі подробиці чоловіки навіть не говорять своїм коханим жінкам.

Кнопка «Наверх»
Закрыть