Земля

Співзасновник Google будує секретний дирижабль

Співзасновник Google Сергій Брін потай від громадськості побудував «величезний дирижабль» в дослідницькому центрі NASA. При цьому поки що залишається загадкою, чи стане це для Бріна новим бізнесом, або будівництво гігантських дирижаблів це просто хобі.


Тільки недавно ми писали, що Ларрі Пейдж робить собі літаючу машину, а сьогодні стало відомо, що його колега, Сергій Брін, робить собі літаючий корабель.

За свідченнями чотирьох осіб, знайомих з цим питанням, виходить, що Брін будує «гігантський літаючий корабель, схожий на дирижабль» у другому ангарі дослідницького центру NASA «Реймс».

«Вибачте, зараз мені нема що сказати по цій темі”, — написав Брін в листі агентству Bloomberg.

Схоже, що Бріна вже давно захоплюють повітряні кораблі. Він, мабуть, регулярно відвідував Еймс, перш ніж почати свій власний проект. До речі, центр Еймс розташований недалеко від штаб-квартири Alphabet в Маунтін-В’ю, штат Каліфорнія. У 2015 році підрозділ Google Planetary Ventures частково зайняло ангари насовского центру і перетворив їх у лабораторії. Дирижабль Бріна збирається в одній з цих лабораторій, а процесом керує Алан Уестон, колишній директор програм НАСА.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button