Земля

Таємничі каліцтва і вбивства худоби в Орегоні

Коли в кінці липня з’явився перший мертвий бик, він не підняв тривогу на ранчо долини Сільвій. Але до того часу, коли працівники ранчо виявили ще чотири мертвих бики протягом 24 годин, вони знали, що вони мають справу з навмисними вбивствами. Дивними вбивствами худоби.

Вони все ще стурбовані обставинами. Ніяких поранень не було. Ніяких ознак боротьби. А бичачі геніталії і язики були ретельно видалені.

Вбивство і каліцтво 4-х і 5-річних Херефордських биків в розквіті їх продуктивного життя відтоді стимулювало розслідування у Східному Орегоні, але детективи не знайшли ніяких зачіпок і ще не визначилися з причиною смерті.

«Як хто міг вбити і понівечити биків з близької відстані — і зробити це таким чином, щоб не залишити жодних слідів, жодних слідів ніг, ніяких слідів боротьби від тварини, ніяких зламаних кінцівок — я поняття не маю», — сказав Колбі Маршалл, віце-президент ранчо Silvies Valley.

Таємниця поглиблюється, тому що немає ніякої очевидної причини, по якій хтось хотів би отримати ці частини тіл тварин. Вони не є головними цілями для продажу на чорному ринку, заявила влада.

Кнопка «Наверх»
Закрыть