Технології

Морська вода замінить в акумуляторах важкі метали

Фахівці IBM Research знайшли спосіб замінити в акумуляторних батареях важкі метали.

Морская вода заменит в аккумуляторах тяжёлые металлы

Використовуючи три нових і різних запатентованих матеріалу, які раніше ніколи не об’єднувалися для акумуляторів, вчені IBM Research змогли знайти хімічні елементи, витягувати які можна з морської води.

Технологія семантичного збагачення дозволила з матеріалів, які фахівці не називають, за допомогою штучного інтелекту та методів машинного навчання отримає оптимальний склад електроліту. Це, за задумом авторів проєкту, дасть можливість відмовитися від нікелю і кобальту.

Заявлено, що відкриття зможе знизити вартість акумуляторних батарей, збільшить швидкість заряду (на 80% за 5 хвилин) і щільність зберігання енергії, а також підвищить потужність і знизить ризик займання. Вийшла батарея має щільність зберігання енергії проти обсягу 800 Вт*год на літр, питома потужність — 10 000 Вт на літр.

Нові технології можуть допомогти в створенні недорогих і ємних батарей, які дозволять налагодити масове виробництво не тільки електричних автомобілів, але і електричних літаків. При цьому терміни появи серійних акумуляторів на основі нової технології поки не названі.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button