Земля

Стали відомі найбільш небезпечні комахи, які здатні заразити смертельною хворобою

Вчені розповіли, які комахи несуть небезпеку для людини. Деякі нешкідливі на вигляд комашки здатні навіть заразити смертельною хворобою.

Найбільш небезпечною комахою у світі є комар. Це членистоноге є переносником великої кількості захворювань. В залежності від регіону комар може заразити людину малярією, вірусом Зіку, лихоманкою Західного Нілу, синдромом Скитера.

Більш небезпечним на вітчизняних теренах є кліщ. Укус комахи може викликати кліщовий енцефаліт і хвороба Лайма. Якщо першу хворобу можна вилікувати за допомогою антибіотиків, то друга насилу піддається лікуванню і часто призводить до плачевних наслідків.

Оси і бджоли несуть небезпеку тільки людям, які мають алергію. Звичайно, мова не йде про численні укуси, які призводять до смерті через передозування токсинами. Найбільш небезпечні укуси в область шиї і порожнини рота, оскільки вони призводять до набряку гортані і задухи, що дуже небезпечно для життя, і без негайної медичної допомоги людина може померти.

Також можуть нашкодити блохи, які є переносниками різних захворювань. У зоні підвищеного ризику перебувають люди з ослабленим імунітетом. Укус цих комах може викликати підвищення температури, запалення лімфовузлів, висип та інші симптоми. Фахівці рекомендують оберігатися від укусів комах і користуватися інсектицидами, що убезпечить від негативних наслідків.

Кнопка «Наверх»