Здоров'я

Найпотужніший удар по вашому організму

М’ясна їжа, змішана з лужною слиною, викликає вироблення в шлунку соляної кислоти, в результаті чого, луг слини нейтралізує кислоту шлунка, і м’ясо, що знаходиться в шлунку просто нічим переварювати.

Ось чому яблуко перетравлюється в шлунку близько 15 хвилин, а потім вирушає в кишечник, а м’ясо залишається в шлунку 4 години!

08-04-15-foto-600x450-1

Весь цей час шлунок намагається якось переварити цю масу, для перетравлення якої у нього просто немає інструментів. У підсумку після нейтралізації дії лужної слини, шлунок довго виробляє по трішки соляну кислоту, змішує з нею м’ясо, і зробивши все що зміг через кілька годин, відправляє цю недоперетравлену кашу в кишечник. І ось тут, у кишечнику, реакція якого лужна, нейтралізується та кислота, з якої було змішане м’ясо в шлунку.

До всього іншого, ця кислота в тій чи іншій мірі, чинить руйнівну дію на стінки кишечника, результатом якого, як ми вже сказали, є виразки. У підсумку, це місиво, так і не перетравлене належним чином, з великою кількістю мікробів-могильників і шкідливих бактерій, яких може знищити тільки кислота високої концентрації, починає гнити і розкладатися при температурі 36,6С. І це гниюче місиво знаходиться в кишечнику м’ясоїдів близько 25 годин!

А КИШЕЧНИК – це найважливіший орган ендокринної системи. І що він отримує? Гниюче місиво! Зі свого організму люди роблять сміттєвий бак, в який скидають розкладаючу масу, що кишить грибами паразитами. Результатом цього є розмноження в кишечнику гнильних бактерій, мікробів-могильників. Ці могильники харчуються продуктами гниття м’яса і риби. Результатом життєдіяльності цих мікробів, є токсичні речовини, які вкрай небезпечні для організму. Ці токсини всмоктуються в кров, і розносяться по всьому організму.

[ads2] Це найпотужніший і нищівний удар по всьому організму відразу. Саме після цього удару, організм втрачає можливість бути здоровим і красивим, народжувати здорових дітей, довго жити. Саме цей удар заганяє багатьох людей в коридори поліклінік, в яких вони просиджували чверть життя, переходячи від одного лікаря до іншого. Саме він скорочує життя людини майже в два рази! Саме він передчасно забирає життя наших близьких людей. Саме він призводить до наслідків, від яких не можуть позбутися навіть знаменитості.

Саме він приводить до того, що мати не в змозі народити свою дитину сама, і їй доводиться робити кесарів розтин. І саме наслідки цього удару звисають огидними складками і величезними животами на прекрасних від природи тілах чоловіків і жінок! Саме він перетворює шовковисту шкіру дівчат у апельсинову кірку целюліту. Саме він приводить до того, що організм не здатний самостійно боротися з вірусами, і навіть легкий протяг може укласти людину на лікарняне ліжко.

Читайте також: Основи здорового харчування закладаються в ранньому дитинстві

Багато хто скаже: «Стривайте, але ми ж здорові», друзі мої, я теж завжди так думав, але що таке справжнє здоров’я, я зрозумів тільки зараз! Про своє минуле життя, я можу сказати, що я й гадки не мав, що таке справжнє здоров’я! І ви зможете оцінити його, тільки після того, як знайдете. А ви зробите це вже дуже скоро! Якщо все так складно, якщо навіть медицина не в змозі розібратися в цих речах, і допомогти людям знайти втрачене здоров’я, як же ми самі зможемо це зробити? Насправді, все складно настільки, наскільки ускладнили ви самі, а, точніше наша наука, медики і їм подібні діячі. Насправді, як це не парадоксально звучить, все дуже і дуже просто.

Не дарма кажуть: «Що знає риба про воду, в якій живе?» І дійсно, що знають про своє здоров’я дикі звірі? Зовсім нічого, і, тим не менш, вони абсолютно здорові. Як же так виходить?

Тільки людина, з усіх живих на планеті витрачає гроші на те, щоб жити … Коли людина усвідомлює головну причину своїх захворювань, вона змінить свій раціон харчування, відмовившись від усіх тваринних продуктів.

Натхнення: fithacker.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button