Технології

Стартап випробував ракету, яка повертається на Землю після запуску (фото+відео)

Стартап Stoke Space успішно завершив 15-секундне випробування запуску і вертикальної посадки багаторазової ракети Hopper VTVL. Вона здатна повернутися після запуску і приземлитися після того, як задіяна другий ступінь ракети-носія.

Для випробування Hopper2 на об’єкті Moses Lake в Вашингтоні Stoke Space відправила прототип Hooper в політ на висоту 9 м від землі всього на 15 секунд. Мета полягала в тому, щоб продемонструвати ряд передових систем для майбутніх ракет другого ступеня.

Stroke Space

За словами представників стартапу, інженери також випробували теплозахисний екран з регенеративним охолодженням. Воно знадобиться ракеті, щоб вона повернулася в атмосферу з орбіти, а потім приземлилася. Дотепер в якості теплових екранів використовували або спеціальну плитку, або абляційний фенольний пластиковий щит. Плитка поглинає тепло, але вивільняє його занадто повільно, в той час як пластиковий екран горить, забираючи тепло разом з собою. При регенеративному охолодженні паливо від ракети циркулює за щитом, перш ніж подається в двигуни.

Stroke Space

Stoke стверджує, що коли його ракета вступить в експлуатацію, вона буде на 100% багаторазовою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button