Інтернет

Стів Возняк хоче, щоб біткоїн став єдиною світовою валютою

У недавньому інтерв’ю каналу CNBC Стів Возняк заявив, що поділяє бажання глави Твіттера Джека Дорсі про те, щоб біткоїн став єдиною світовою валютою.

«Я вірю в те, що говорить Джек Дорсі, не те, щоб я був точно впевнений, що це станеться, але тому, що я хочу, щоб це відбулося», — сказав Стів Возняк в інтерв’ю CNBC у понеділок, 4 червня 2018 року.

Один із засновників Apple давно цікавиться криптовалютами. Він купляв біткоїни ще коли вони коштували 700 доларів, і нещодавно продав всю криптовалюту, що була у нього.

«Біткоїн математично визначений, є певне число біткоїнів, є спосіб його поширення… і він чистий, тут немає людського втручання, і він просто… росте і росте… і виживає, це здається мені природним, а природа важливіше всіх наших людських угод», — пояснив Возняк.

Криптовалюта не використовується переважно масою людей і не так популярна, як, наприклад, американський долар. Існує складна математична та криптографічна основа системи блокчейнів — технології, що лежить в основі біткоїна. Мережа криптовалюти децентралізована, оскільки підтримується багатьма гравцями.

Зараз у світі існує близько 1000 різних криптовалют, але Стівен Возняк виділяє саме біткоїн, оскільки він не розгубив рис, притаманних незалежній валюті і ніким не регулюється:

«Тільки біткоїн — чисте цифровий золото… і я повністю вірю в це. Всі інші схильні до відмови від деяких рис біткоїна. Наприклад, від повної децентралізації та відсутності контролю. Це перше, від чого відмовляються, у спробах створити бізнес-модель».

Натхнення: www.macdigger.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button