Людина

Вчені назвали пісню, яка здатна врятувати життя

Вчені з Іспанії провели нове дослідження і встановили, що знаменита пісня Macarena у виконанні гурту Los Del Rio Macarena здатна врятувати життя людині. Матеріали наукової роботи оприлюднені у виданні Science Alert.

Ученые назвали песню, которая способна спасти жизнь

Коли здійснюється непрямий масаж серця, його ритм досягає 103 ударів в хвилину. Це відповідає необхідній частоті натискань на область грудної клітини. Медики, що працюють на базі Барселонського університету, провели експеримент, в якому були задіяні 164 студента. Усіх їх розділили на три групи. Першій запропонували виконувати компресію грудної клітини під удари метронома. Представники другої групи при здійсненні цих дій, наспівували пісню Macarena, третя ж стала контрольною.

У результаті виявилося, що краще за всіх з поставленим завданням впоралися випробовувані з метрономом. Більшості учасників вдавалося утримувати потрібний ритм. Ті, хто наспівував вищеназвану композицію, посіли друге місце. Зокрема, в ритм потрапляли 74%. Гірше за всіх справилася контрольна група. Як вважають науковці, незважаючи на те, що найкращим інструментом є метроном, в потрібний момент може не виявитися поруч. У зв’язку з цим знання пісні Macarena не завадить.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button