Людина

Столичні РАЦСи вийшли на мітинг в ім’я кохання

Дослідники з Каліфорнійського університету в Девісі підготували до Євро-2016 цікаву статистику: виявляється, під час футбольних чемпіонатів число розлучень зростає на чверть. Збіг це чи актуальна тенденція — не відомо, але працівники деяких столичних РАЦС вирішили допомогти українцям зберегти любов і мир у родинах. Вони приєдналися до всеукраїнського руху «Досить ганяти лисого».

17-06-16-foto-600x367-1

Вийшовши на мітинг, стурбовані працівниці РАЦС закликали людей задуматися про важливість сім’ї та спробувати знайти компроміс.

Лілія Нагорна, працівник Подільського РАЦС: «Жінки — прекрасна половина людства, вони повинні радувати оточуючих і радіти самі, навіть якщо їхні чоловіки «ганяють лисого». Я нічого не маю проти футболу, аби він дарував щастя і любов. Поки що під час і після чемпіонатів ми стабільно реєструємо втричі більше розлучень, але ж Україна й так посідає третє місце в Європі за кількістю розірваних шлюбів».

Її підтримує колега Ганна Леопольдівна:

«Футбол — футболом, а про сім’ю хто подумає? Ми, як головні реєстратори шлюбів, вирішили взяти ініціативу у власні руки».

У Святошинському РАЦС придумали для молодят стимул: для всіх, хто зареєструє шлюб під час чемпіонату, безкоштовно організовують романтичну поїздку на трамваї в Пущу-Водицю.

#ДоситьГанятиЛисого — спільнота людей, яких надихає навколишній світ і можливості, що він дає. Ми не бажаємо ганяти лисий м’яч полем упродовж двох годин, тому що маємо безліч альтернатив для проведення вільного часу. Наша спільнота об’єднує тих, хто веде турнірну таблицю власних зустрічей, ідей і відвіданих країн, до Євро-2016 ставиться стримано та з розумінням, а футбол любить на великій відстані.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button