Здоров'я

Вчені: Відмова від м’яса може стати причиною інсульту та інфаркту

Китайські вчені провели дослідження впливу на людський організм м’яса. В результаті було встановлено, що повна відмова від продуктів тваринного походження може стати причиною інсульту та інфаркту.

Вчені проаналізували дані за раніше проведеними дослідженнями вегетаріанців за останні 30 років. В результаті встановлено, що відмова від продуктів тваринного походження негативно впливає на судини. Річ у тім, що в м’ясі міститься ряд вітамінів і мінералів, які вкрай необхідні для нормальної роботи людського організму. Однак найважливішим для здоров’я є жирні омега-3 кислоти. Саме відсутність цієї речовини в раціоні найбільш негативно позначається на здоров’ї людини.

Науково доведено, що знижений рівень холестерину у жінок збільшує ризик геморагічного інсульту. Люди, які відмовилися від тваринної їжі, повинні іншим шляхом заповнювати недолік вітамінів і мінералів. Фахівці прийшли до висновку, що хоча вживання м’яса і підвищує рівень холестерину в крові, без нього теж не можна. Єдиним правильним рішення буде знати міру в усьому.

У разі переходу на вегетаріанську їжу краще проконсультуватися з дієтологом. Фахівець допоможе скласти оптимальний раціон для конкретного випадку. Не варто нехтувати рекомендаціями експертів, оскільки це може спричинити плачевні наслідки для здоров’я.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button