Різне

Оригінальний подарунок закоханого інженера

Несподіваний і оригінальний подарунок підніс своїй нареченій 36-річний американський інженер Бен Коукес. Коли він наближається, її обручку починає світитися ніжним блакитним світлом. А оскільки вона інкрустована 23 невеликими діамантами, то, за словами очевидців, гра світла стає вражаючою.

Над створенням такого дива Бен Коукес самостійно працював протягом п’яти місяців. Саме кільце виготовлено не з золота, а з титану. Усередині перстня інженер з труднощами, але зміг помістити крихітні світлодіоди. Ще важче було намотати котушку індуктивності, яка є джерелом живлення світлодіодів.

Щоб в котушці з’явився струм, наречений повинен підійти до нареченої з джерелом змінного магнітного поля. Бен Коукес зізнався, що джерело досить громіздке, але сховати під курткою можна. У майбутньому інженер збирається зробити його більш компактним.

Підготувавшись таким оригінальним чином, Бен зважився зробити пропозицію і готовий був виголосити довгу промову. Але його кохана, 35-річна Джулія Ніколай, приголомшена подарунком, сказала «так», не дослухавши промови нареченого до кінця.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button