Здоров'я

Причини пияцтва встановлено

Американські вчені нарешті встановили причини пияцтва. В результаті дослідження з’ясувалося, що люди, які зловживають алкоголем, просто повністю не розуміють всю серйозність ситуації.

Вченим вдалося довести, що люди думають, що неприємні наслідки зловживання спиртним обійдуть їх стороною. Одночасно з цим, на рівні підсвідомості у них закріплюється думка, що алкоголь – це підвищений рівень комунікабельності, сексапільності і т.п. Для того, щоб дійти до таких висновків, вчені провели опитування серед 500 студентів, яким запропонували вказати 35 найбільш значущих, на їх думку, негативних наслідків вживання алкоголю.

Також учасникам було запропоновано вказати позитивні сторони у вживанні алкоголю. Більшість студентів не вважало негативні наслідки занадто серйозними, оскільки практично всі думали, що більше такого не повториться.

Учені також відзначили, що люди не вчаться на чужому «гіркому досвіді», і, грунтуючись на своїх життєвих ситуаціях, вважають, що якщо один раз все обійшлося, то і в наступний їм також пощастить. Але не слід забувати, що алкоголь – це підступний друг, який може позбавити людину всього, що для нього цінне: здоров’я, матеріального благополуччя, родинних і соціальних зв’язків.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button