Технології

Створена бутель для води, яка складається як фігурки оригамі

Багаторазовий бутель для води складається за принципом оригамі

Болгарський стартап DiFold розробив багаторазову ємність для рідини, яку можна складати і прибирати в кишеню або сумку, коли тара спорожніє.

Нещодавно болгарський стартап DiFold представив нову пляшку для води, яку можна скласти і прибрати в кишеню. За словами розробників, складчаста конструкція організована за тим же принципами, що і оригамі — японське мистецтво складання паперу.

Сучасна пластикова тара розроблена з урахуванням того, що після одноразового використання споживач просто викине порожню пляшку з-під газованої або мінеральної води. Однак новий винахід дозволяє просто прибрати її в сумочку або кишеню, щоб потім наповнити знову. Весь секрет криється в серії попередньо намічених складок, що проходять по спіралі, які дозволяють змінити висоту пляшки з 20 до 5 см.

Бутель зберігає міцну і стійку форму, витримує тиск і може стояти на столі. Щоб зігнути її, доведеться докласти невелике зусилля — це зроблено для того, щоб вона не перетворювалася в безформну кулю всякий раз, коли рівень рідини всередині буде знижуватися. За словами DiFold, матеріал не має ні запаху, ні смаку, до того ж він придатний для перероблювання. Його можна мити з використанням щітки і мийного засобу — так що посуд гарантовано стане багаторазовим.

До теперішнього моменту проєкт набрав $140 000 на Indiegogo, і буде запущений у виробництво до січня 2021 року. Болгарські інженери запевняють, що планують застосувати ту ж технологію і до інших компактних продуктів.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button