Технології

Створений незвичайний переносний кондиціонер для тіла (фото)

Sony представила мініатюрний натільний кондиціонер

Фахівці компанії Sony створили легкий переносний пристрій, що охолоджує тіло в спеку.

Натільний кондиціонер під назвою Reon Pocket — тонкий пластиковий пристрій розміром з долоню, який кріпиться на спину між лопатками і відводить тепло за принципом елемента Пельтьє. Холод від пристрою створює відчуття, яке виникло б, якби температура навколишнього середовища впала на кілька градусів. Максимально «знизити» температуру навколо себе можна на 13 градусів за Цельсієм.

Reon Pocket заряджається протягом 2-3 годин через USB-C і підключається до смартфона через Bluetooth. Додаток доступний для iOS і Android. За допомогою програми можна вибрати один з трьох рівнів охолодження або нагрівання, а також на дві хвилини включити «вентилятор» і відрегулювати швидкість наддуву.

Ціна диво-приладу — 122 долари. Маса не перевищує 80 грамів: кондиціонер практично не відчувається на тілі і не випирає під одягом. Для ще більшої зручності розробник пропонує спеціальну майку з кишенькою під пристрій. Майка обійдеться в 17 доларів. На жаль, прилад доступний для покупки тільки в Японії. Але, можливо, до наступного літа мініатюрне джерело рятівної прохолоди добереться до спекотних регіонів інших країн.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button