Технології

Створений робот з крилами, як у кажана (відео)

Фахівці з Ілінойського університету в Урбана-Шампейн і Каліфорнійського технологічного інституту розробили робота, який має такі ж крила, що і летюча миша. Наявність перетинчастих крил дозволяє пристрою здійснювати складні маневри, недоступні для звичайних безпілотних апаратів.

caac0a6877946815de98ee3d7ae6149a

Робот під назвою B2 важить всього 93 грами. Він більш безпечний, оскільки крила робота виготовлені з гнучких матеріалів, які при зіткненні завдадуть мінімум пошкоджень. Перетинки крил створені з силіконової мембрани товщиною 56 мікрон. В польоті робот здатний змінювати схему зчленувань крила.

За словами розробників, B2 можна використовувати в різних сферах, в тому числі для спостереження за будівництвом об’єктів. Робот зможе зачепитися за будівельні конструкції: сталеві балки, каркаси перекриттів, і знаходитися в такому стані тривалий час, що робить використання подібних роботів ефективнішим рішенням, ніж застосування квадрокоптерів.

B2 не має гвинтів, тому він не робить гучних звуків. Робота можна обладнати 3D камерою і різними сенсорами і використовувати його для інспекцій місць, постраждалих від стихійних лих.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button