Технології

Створено двигун, який спростовує закони фізики

Розробка британського вченого Роджера Шоєра не раз ставала об’єктом насмішок серед наукової спільноти. Причиною цього стало повне протиріччя винаходів законам фундаментальної фізики.

Створений Шоєром двигун EmDrive, якщо вірити скептикам, не повинен був працювати. Навіть зараз вони насилу можуть пояснити, що приводить в дію цей квантовий вакуумний плазмовий двигун.

foto_cikavosti_10.08.2014-019_resized

За словами винахідника, конструкція двигуна гранично проста: він працює за рахунок мікрохвиль, що коливаються навколо вакуумного контейнера. Електрика, яке породжує мікрохвилі, відповідно до проекту, може добуватися із сонячної енергії. Одним словом, двигун не вимагає ніякого палива і може працювати майже вічно, якщо не зламається.

Читайте також: «Неможлива» технологія космічного двигуна насправді працює

Якщо звернутися до теоретичної фізики, то створення такого двигуна просто неможливо. І проте, крім Шоєра, аналогічний проект був створений китайцями в 2009 році, і, як не дивно, він теж працював. Але наукове співтовариство не надало значення китайському відкриттю. Працездатність такого двигуна підтвердили американський вчений Гуїдо Фетта і група дослідників NASA Eagleworks. Вони зійшлися на думці, що, незважаючи на протиріччя закону збереження імпульсу, двигун створює тягу.

Двигун вже протестований, і нічого не залишається, окрім як прийняти його існування. Списати на помилку в експериментах або фантазію автора вже неможливо, так як до однакового результату незалежно один від одного прийшли вчені на різних кінцях планети.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button