Людина

Таблетки для IQ: 5 легальних способів миттєво стати розумнішими

Час вже перестати розвивати розумові здібності c допомогою консолей. Браві медичні працівники, які, на відміну від нас, не прогулювали хімію, придумали масу більш потужних засобів для миттєвого підвищення IQ. Додаткова їх принадність у тому, що вони легальні. Отже, стаємо розумнішими.

foto_cikavosti_10.08.2014-017

1 Адерал

Продається в Інтернеті, різновид амфетамінів, коктейль для боротьби з порушенням концентрації уваги. Стимулюючи мозок, він дозволяє без втоми займатися всякими довгими і кропіткими справами (наприклад, читанням інструкції до молотка), зберігаючи зосередженість і насуплених брів. Природно, препарат має побічні дії: безсоння, серцеві напади і, о жах, нервові тік.

2 Провігіл (Модафініл)

Стимулятор середньої сили, найчастіше прописують при нарколепсії (непереборної сонливості). Дуже популярний у гравців в покер, далекобійників та інших не сплячих ночами і засинаючих після обіду працівників. При правильному дозуванні загрожують лише невеликі головні болі і нудота.

3 Креатин

Хоча б на слух знайомий всім, хто колись починав (і не раз) ходити в спортзал. Як з’ясувалося, він підвищує не тільки фізичні можливості, стимулюючи синтез м’язових волокон, а й ментальні здібності. Правда, цей його ефект все-таки вторинний, а ось м’язові спазми і набряки заробити можна дуже швидко.

4 Вазопресин

Прописують при цукровому діабеті другого типу і нетриманні сечі. Домовся з аптекарем і використовуй його не за прямим призначенням, а для поліпшення пам’яті. Ну або для того, щоб відновити сили після насичених вихідних за стійкою бару. Побічних ефектів, вважай, немає: головний біль, почервоніння щік і порушення сольового балансу організму злякають хіба що слабовольного чоловіка.

5 Пірацетам (Ноотропіл)

Кращий друг не тільки людей, які страждають на хворобу Альцгеймера, але і простих обивателів, які бажають поліпшити обмінні процеси в мозгe. Плюси на обличчя: поліпшується пам’ять, сповільнюються процеси старіння мозку! Ну а тремтіння рук, тривожність і дратівливість, що є побічними ефектами, вже знайомі зі станом похмілля


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button