Інтернет

Створено одяг, який оголює тіло по мірі активності в соцмережах

Цей одяг змусить нас двічі подумати про те, скільки часу ми проводимо онлайн.

Дослідники з Нью-Йоркського університету показали розумне плаття, яке стає прозорим по мірі збільшення активності його власниці в глобальній мережі. Як пише газета The Daily Mail, перед тим як оголити інтимні місця, частини розумної сукні починають мерехтіти.

foto_cikavosti_15.06.2014-03_resized

Автори проекту описують як x.pose переносний пристрій, який оголює частини тіла своєї власниці кожен раз, коли вона генерує трафік. Чим більше трафіку, тим швидше оголюється користувач. Творці x.pose кажуть, що їх метою було показати, скільки часу ми проводимо онлайн, навіть не усвідомлюючи цього.

Читайте також: Соцмережі доводять користувачів до анорексії

В реальному світі ми можемо свідомо контролювати, які частини нашого тіла доступні для загального огляду. Інтимні частини тіла ми прикриваємо одягом. У цифровому світі ми практично не контролюємо інформацію, яка проходить через різні сервіси. Ми голі і вразливі, – пояснюють вони.

Каркас сукні виготовлений методом 3D-друку. Панелі з змінною прозорістю управляються невеликим комп’ютером, вбудованим в задню частину сукні. Комп’ютер постійно стежить за активністю користувача в Мережі, реєструючи обсяг відправлених та отриманих даних.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button