Технології

У Дубаї побудують перше в світі місто з клімат-контролем – відео

Уряд емірату Дубай поставило перед собою неймовірно амбітне завдання: звести місто, чиї вулиці будуть розташовані під прозорими куполами, а міський клімат можна буде контролювати за допомогою комп’ютера. Місто буде практично повністю складатися з торгових і розважальних центрів, тому й назва отримав відповідне Mall of the World (Світовий торговий центр).

foto_cikavosti_09.07.2014-04-012

Площа цього міні-метрополіса складе приблизно 4 500 000 квадратних метрів, а гості міста будуть повністю ізольовані від несприятливих погодних умов навколишнього середовища. Протяжність куполоподібних вулиць складе понад 7 кілометрів, що дозволить відвідувачам міста здійснювати тривалі піші прогулянки із зупинками у магазинів.

Читайте також: Китайці розробляють плаваюче місто з модулів

Враховуючи, що в Дубаї дуже жарко, ідея взяти під контроль температуру і вологість – не так вже й погана. Взимку, коли температура в регіоні не така висока, куполи вулиць підніматимуться, щоб впустити у місто побільше свіжого повітря. У місті планується побудувати 100 шикарних готелів, медичний квартал, розроблений щоб привернути увагу туристів, які бажають поправити своє здоров’я, а також культурний центр.

Компанія Dubai Holding, яка керує проектом, планує перетворити це місто на найбільший розважальний парк в світі.

«Туризм – це ключовий сектор нашої економіки, і ми плануємо зробити ОАЕ привабливими для туристів протягом усього року, а не тільки в зимові місяці, коли температура знижується до прийнятного рівня», – заявив правитель емірату Дубай шейх Мохаммед бін Рашид аль-Мактум.

Щоб не залишатися голослівними, інженери компанії Dubai Holding представили публіці коротке відео, в якому можна побачити, яким буде місто Mall of the World після того, як закінчиться будівництво.

[youtube]zah99ETVOz4[/youtube]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button