Технології

Світильник – імітатор руху сонця

Творіння дизайнера Келтон Рея Мінора (Kelton Ray Minor) – світильник під назвою Sunn – має безліч функцій, але головна з них проста. За допомогою спеціального додатку на смартфоні режим освітлення можна синхронізувати з будь-яким тимчасовим поясом світу. Завдяки цьому світильник буде імітувати особливості природного освітлення певної місцевості. Так, пристрій злегка затемнюється під час заходу і працює на повну силу, коли сонце знаходиться в зеніті.

Світильник - імітатор руху сонця

Світильник Sunn здатний змінювати забарвлення світіння, щоб максимально імітувати певний час доби. Наприклад, рано вранці лампа Sunn дає більш розсіяний бурштиновий колір, вдень працює інтенсивно, виділяючи бліді і блакитні кольори, а ввечері додає м’яких жовтих і рожевих тонів. Навіть вночі, якщо вам необхідно освітлення, можна включити функцію місячного світла.

[ads2] Читайте також: У Японії з’явилися ліхтарі-роботи

Зрозуміло, можна не тільки прив’язати до певної часової зони режим роботи, але і налаштувати вручну яскравість і відтінки освітлення, використовуючи додаток на смартфоні. До речі, синхронізувати пристрій можна абсолютно з будь-яким часовим поясом незалежно від того, де живе користувач. Це може здорово допомогти, якщо, наприклад, ви збираєтеся відправитися в іншу країну і хочете заздалегідь звикнути до іншої часової зони.

Світильник - імітатор руху сонця

Незважаючи на те, що проект з’явився в мережі зовсім недавно, розробникам вже вдалося зібрати кілька тисяч доларів із запланованих $ 50000. Ви можете стати власником примірника, виклавши $ 250-350 залежно від бажаного розміру світильника – 19 або 24 дюйми (48 і 60 см відповідно). Доставку планують розпочати у квітні 2015 року, якщо до 19 грудня команді вдасться зібрати необхідні кошти.

01-12-14-foto-cikavosti600x364-1

Натхнення: innoros.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments