Технології

Якою бачать авіацію майбутнього сучасні дизайнери (фото)

Не припиняються дискусії про те, якою бути авіація майбутнього. В результаті на світ з’являються абсолютно незвичайні проекти, які з урахуванням бурхливого розвитку технологій чекають свого втілення вже в найближчі роки.

26-04-15-foto-700x459-3

Оскар Вінальс – дизайнер-ентузіаст, який працює в галузі авіації, відомий розробкою сміливих концепцій літаків майбутнього. Одна з останніх його робіт – дизайн лайнера-кита – AWWA Sky Whale. І ось чергова новинка – AWWA-QG Progress Eagle, пасажирський трьохпалубний екологічний авіалайнер на водневих двигунах, який, як припускає автор, здійснить свій перший політ в 2030 році.

26-04-15-foto-700x442-4

На думку Вінальса, літак буде нагадувати орла, що летить, генеруючого власну енергію, причому політ буде абсолютно безшумним, завдяки задньому розташуванню двигунів. Додаткову міць додадуть йому вітрові турбіни та сонячні панелі на даху і крилах.

26-04-15-foto-700x438-1

AWWA-QG Progress Eagle зможе брати на борт до 800 пасажирів, що майже на 300 осіб більше, ніж найбільш місткі сучасні авіалайнери. У передній частині літака буде розташовуватися новий клас пасажирів – «пілот-клас» з передньою панорамою огляду.

26-04-15-foto-700x408-2

Тут же будуть знаходитися приватні приміщення, а також магазини і ресторани. Багатогодинне перебування на борту авіалайнера можна порівняти з відпочинком в номері комфортабельного готелю. Як стверджує Оскар Вінальс, в даний час вже є близько 40% технологій, необхідних для побудови лайнера.

Натхнення: techcult.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments