Наука

Теорія еволюції людини може бути найграндіознішим «науковим фейком»

Багато вчених, включаючи антропологів, археологів і істориків, в останні роки дедалі більше починають сумніватися в теорії еволюції людини, відкритої Дарвіном. Такі фахівці відзначають: вже давно зібрано безліч фактів, які підтверджують, що класичний підхід може бути найграндіознішим «науковим фейком».

Вчені, які є критиками теорії еволюції людини, відкритої Чарльзом Дарвіном, вказують на багато суперечливих знахідок, зроблених за останні сторіччя. У більшості випадків мова йде про артефакти, предмети побуту і споруди цивілізацій, що жили на Землі мільйони років тому. Найсміливіші прихильники некласичних теорій говорять навіть про мільярди років.

Важливе місце у списку аргументації тих, хто вважає теорію еволюції людини грандіозним «науковим фейком», є той факт, що вчені так і не знайшли загублену ланку між мавпою і людиною. При цьому прихильники подібних теорій вважають, що багато важливих знахідок, що суперечать підходу Дарвіна, потрапляють в закриті музеї та архіви, звідки їх практично неможливо отримати назад. Деякі з них навіть знищують, щоб звичайні люди не дізналися про їх існування.

Прихильники теорії змови впевнені, що уряди просто не зацікавлені в стрімкому розвитку людства і його культури, тому приховують від нього безліч фактів, здатних змусити людей задуматися про свою природу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button