Земля

В кратер діючого вулкана виявлені акули-мутанти (відео)

Американські дослідники провели експедицію для вивчення гідротермальної діяльності Соломонових островів, виявивши при цьому в кратері діючого вулкана кілька видів акул. Попередні наукові дані стверджували, що умови навколишнього середовища в активному вулканічному кратері не підходять для таких видів, як акули. Це була помилка науки.

Команда, очолювана океанологом Бреннаном Філліпсом, хотіла вивчити гідротермальну активність підводного вулкана Кавачі. Під час невеликої перерви у своїй основній діяльності, вони розмістили кілька навчальних інструментів біля кратера. Дивно, але зображення показали, що риба-молот, ще кілька видів акул і медузи добре адаптуються до високих температур і кислотності води, викликаними виверженнями.

National Geographic у своєму відео на Youtube виділила рясну морську фауну, знайдену в кратері, зазначивши, що тут присутня навіть шовкова акула. Філліпс хоче дізнатися, як ведуть себе підводні істоти під час вулканічного виверження, і чи вони відчувають загрозу катаклізму, коли з’являється зола.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button