Технології

Toyota вклалася в літаюче таксі

Японська компанія Toyota інвестувала 100 мільйонів доларів в невелику американську компанію Joby Aviation, яка займається організацією передсерійного випуску і сертифікації повітряного таксі нового покоління.

Дочірнє підприємство Toyota Motor Corporation компанія Toyota AI Ventures увійшла в число інвесторів перспективного проекту каліфорнійського Joby Aviation, який розробляє літаюче таксі. Японці вклали в компанію 100 мільйонів доларів, щоб прискорити процес сертифікації повітряного таксі і підготовку до його серійного випуску.

Joby Aviation розробила і має намір налагодити серійний випуск п’ятимісного літального апарату Joby S4 — своєрідного гібрида вертольота, автомобіля і мультикоптера. Повітряне таксі найближчого майбутнього з системою вертикального зльоту і посадки є екологічно чистим видом транспорту. Апарат приводиться в рух електродвигунами, а запас ходу при повністю заряджених акумуляторах становить понад 240 кілометрів.

При цьому Joby S4 вдвічі швидше і, як стверджують американці, в 100 разів тихіше традиційного вертольота. Керуючий директор Toyota AI Ventures Джим Адлер зазначив, що проект Joby Aviation являє собою безпечний і доступний повітряно-транспортний сервіс, який уособлює міську мобільну інфраструктуру найближчого майбутнього.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button