Здоров'я

Три простих кроки, які збережуть кишечник здоровим

Здоров’я кишечника важливо для здоров’я організму в цілому. Щоб поліпшити його стан, не потрібні дорогі харчові добавки або чарівні настоянки. Досить слідувати трьом простим правилам.


Планування

Планування раціону на день вперед допомагає дотримуватися збалансованої дієти і уникати нездорових перекусів. Якщо не вистачає організованості, можна спробувати вести харчовий щоденник за допомогою відповідного додатку. Це дозволить контролювати надходження кількості нутрієнтів і виконати балансування, якщо воно потрібне.

Білок

Білок важливий для організму, оскільки є головним будівельним матеріалом. Дієтологи рекомендують включати його в як мінімум два прийоми їжі в день. Краще вибирати пісні м’ясні варіанти або рослинні види білка.

Захист кишечника

Деякі продукти володіють захисною дією з точки зору здоров’я кишечника. В більшості своїй це рослинні продукти. Овочі і фрукти, горіхи, проростки, які містять клітковину, важливу для нормальної роботи кишечника. Додаткове включення в меню багатих пробіотиками продуктів також покращує здоров’я кишечника.

Натхнення: www.medikforum.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button