Здоров'я

Вживання кави запобігає розвитку інсульту та серцевої недостатності

Згідно з новим дослідженням учених з Університету Колорадо, будь-яка людина може знизити ризик розвитку інсульту та серцевої недостатності, кожен день випиваючи додаткову філіжанку кави. Проведений аналіз показав, що вживання кави зменшує ймовірність виникнення інсульту на 8%, а серцевої недостатності – на 7%. Тим не менш, фахівці не змогли визначити граничну норму кави, перевищення якої буде чинити негативний вплив на здоров’я.

Щоб прийти до таких висновків, експерти вивчили три великі дослідження, в яких розглядалася серцево-судинне здоров’я учасників. «Зв’язок між вживанням кави і зменшенням ризику розвитку серцевої недостатності та інсульту була послідовно відзначено у всіх трьох дослідженнях», – говорить доктор Лаура Стівенс. Отримані результати перегукуються з висновками попередніх випробувань, які показали, що кава має цінні переваги для здоров’я, запобігаючи розвитку ракових захворювань, знімаючи головні болі, допомагаючи скинути вагу і збільшуючи тривалість життя.

Хоча високий вміст кофеїну в каві викликає численні суперечки з приводу його користі для здоров’я, висока кількість антиоксидантів в напої перекриває деякі чинники ризику, пов’язані з вживанням напою, кажуть вчені.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button