Здоров'я

Курятина захищає від раку кишечника на все життя

курятина проти раку кишечникаАмериканські вчені доповіли про те, що курятина є одним з найбільш корисних продуктів. Фахівці Гарвардського університету нещодавно з’ясували, що регулярне вживання дітьми курятини призводить до того, що в майбутньому такі люди виявляються добре захищені від пухлин шлунково-кишкового тракту. Крім того, діти, які щодня споживають курку, значно рідше стикаються з іншими хворобами шлунка.

В історії медицини дане дослідження – перше, яке показує, наскільки харчування, включаючи вид м’яса, має довготермінові наслідки у вигляді профілактики цієї поширеної недуги. В результаті, виникнення раку кишечника в похилому віці може визначатися видом м’яса, яке постійно вживає людина в дитячому та підлітковому віці.

У дослідженні взяли участь 20 тисяч жінок. Курятина в щоденному раціоні дозволила знизити ризик раку кишечника на 20%, а раку прямої кишки – на 50%. На думку вчених, м’ясо птиці зменшує виникнення аденом, тобто злоякісних новоутворень, які часто передують зародженню раку. У ході дослідження також з’ясувалося, що риба в меню не дає практично ніякого захисного ефекту проти раку. Хоча, потрібно сказати, що всі дослідження велися тільки над представницями слабкої статі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


2 Коментарів

  1. Щось загнули ці спеціалісти… Як раз моя жінка помішана на курятині, а я переніс операцію на видалення пухлини к кишечника.

    1. “В результаті, виникнення раку кишечника в похилому віці може визначатися видом м’яса, яке постійно вживає людина в дитячому та підлітковому віці.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button