Наука

Тривала депресія може стати причиною розвитку онкології

Психіатр з Єгипту Ібрагім Магді прийшов до висновку, що тривала депресія сприяє розвитку запальних процесів в організмі. Вона призводить до проблем з тиском і є винуватцем виникнення онкології.

Ібрагім Магді впевнений в тому, що психологічні та фізичні проблеми взаємопов’язані і випливають одні з інших. На думку вченого, найголовніший психологічний розлад – це депресія. Основними ознаками недуги є негативне мислення і знижена, або зовсім відсутня здатність отримувати задоволення від життя. Також супроводжують розлад невиправдане почуття провини, знижена увага, слабкий тонус організму, поганий сон і апетит. Симптоми депресії загострюють хронічні захворювання, також прояви будь-яких патологій можуть з гострого перебігу переходити в затяжну форму.

Магді резюмував, що якщо з психічними розладами не почати працювати вчасно, то вони з часом менше піддаються лікуванню, слідом виникають запальні процеси в організмі, що ведуть до раку. Тому при появі ознак депресії потрібно звертатися до фахівця як можна швидше.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button