Людина

Три чверті американців живуть від зарплати до зарплати

Згідно з результатами опитування, опублікованого на Bankrate.com, 76 відсотків американців живуть від зарплати до зарплати, отримуючи зовсім небагато, або не маючи взагалі ніяких заощаджень.

Згідно з опитуванням тисячі дорослих американців, лише один з чотирьох американців має достатньо грошей на ощадному рахунку, щоб покрити витрати за шість місяців, які би слугували як пом’якшення від втрати роботи, витрат на лікування або на інші невідкладні потреби. Серед опитаних, 50 відсотків мають на рахунку лише 3-місячний «ощадний буфер», і 27 відсотків не мають жодних заощаджень взагалі.

Ще більш засмучує те, що рівень заощаджень навряд чи змінився за останню пару років, навіть при тому, що більший відсоток споживачів повідомляють про збільшення робочих місць, підвищення чистого доходу, і загалом, поліпшення фінансового становища.

Минулого тижня онлайн-кредитор CashNetUSA заявив, що 22 відсотки з тисячі недавно опитаних людей мають заощаджень на термінові потреби менше ста доларів, тоді як 46 відсотків – менше восьмисот. Після виплати кредитів і витрат на житло, авто та догляд за дитиною, кажуть респонденти, на заощадження вже нічого не залишається.

«Особливого полегшення і не було», говорить директор з маркетингу CashNetUSA Меган Стейтон. «Економіка залишається на колишньому рівні, і ста доларів заощаджень на якісь термінові потреби просто недостатньо».

Натхнення: mixednews.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button