Головна / Здоров'я / Ці прості процедури додадуть 10 років життя!

Ці прості процедури додадуть 10 років життя!

Звичка починати день з двох склянок чистої води, вважають в Монголії, додає додаткові десять років життя.

Коли нас звично вчать «чистота – запорука здоров’я», не завжди вміють пояснити сенс цього постулату: чисті просвіти в організмі дозволяють йому своєчасно, швидко і повноцінно видаляти шлаки, які можуть стати концентраторами захворювань.

Якщо руки перед сном миють практично всі, про ноги часто забувають. Це помилково, так як всі біологічно активні меридіани організму починаються і закінчуються, як на кистях рук, так і на стопах.

Промивати точки, якими закінчуються ці меридіани, необхідно, по корейської традиції, хоча б для того, щоб перемикання провідних меридіанів, що відбувається кожні дві години, було правильним і своєчасним.

Ранкове і вечірнє миття рук і ніг – це, з одного боку, активація меридіанів, з іншого – легкий масаж долонь і підошов дуже важливий для оптимальної роботи меридіанів. Коли ми намилюємо і розтираємо руками стопи, навіть не замислюємося, яке важливе вирішуємо завдання по відновленню своєчасного перемикання активних меридіанів.

Тайванські ножні ванни перед сном для поліпшення здоров’я

На острові Тайвань переконані, що для поліпшення здоров’я важливі теплі ножні ванни перед сном.

Ноги занурюють по щиколотки в таз з водою температурою 40-50 °С, тримають від 15 до 30 хвилин, періодично підливаючи гарячу воду, щоб температура в тазі не опускалася нижче тілесної.

Сенс цієї простої процедури – посилити перед сном кровообіг.

Саме під час сну наші органи звільняються від накопичених за день шлаків і токсинів. Теплі ванни підсилюють цей корисний очисний процес.

Другий сенс процедури – більш успішно компенсувати під час нічного відпочинку денне стиснення хребців і міжхребцевих дисків.

Як відомо, за прямоходіння людина розплачується остеохондрозом – деформацією хребта та пов’язаним з нею защемленням нервів, що призводить до розвитку різних захворювань.

Так от, щовечірня тепла ножна ванна – відмінний засіб проти остеохондрозу і викликаного ним передчасного руйнування організму.

Натхнення: econet.ru