Головна / Здоров'я / Вчені розповіли про напої, які допомагають людині зберегти молодість «до 100 років»

Вчені розповіли про напої, які допомагають людині зберегти молодість «до 100 років»

Вчені склали список корисних напоїв, які дозволяють людині зберігати молодість, красу, здоров’я, бадьорість і тверезий розум до 100 років. Серед них зелений чай каркаде, томатний сік і відвар шипшини.

Вчені пропонують для продовження молодості організму пити зелений чай. Насправді цей напій протистоїть розвитку онкологічних захворювань. Це стосується легенів, простати, молочної залози й шкіри. Зелений чай гальмує в’янення шкіри і допомагає підтримувати в здоровому стані мозок. Фахівці з Японії провели дослідження, в якому взяли участь літні особи. В учасників, які пили більше двох чашок зеленого чаю в день, було відмічено зниження проблем з пам’яттю у 1,5 рази. Каркаде з давніх пір вважається засобом від усіх захворювань.

Червоний відтінок чаю надають антоціани, що мають антивіковий ефект, а також вони знижують запальні процеси в організмі. Напій має сечогінний та спазмолітичний ефект. Необхідно знати, що каркаде впливає на підвищення кислотності шлункового соку, з цієї причини його не варто приймати натщесерце або при захворюванні шлунково-кишкового тракту. Томатний сік має лікувальні властивості через лікопін, що міститься в ньому. Це каротиноїд, який бореться з раковими клітинами. Фахівці радять вживати відвар шипшини, тому, що плоди цієї рослини багаті вітаміном С.

Натхнення: dni24.com