Головна / Здоров'я / Завдяки дихальній практиці йогів люди можуть засинати протягом однієї хвилини

Завдяки дихальній практиці йогів люди можуть засинати протягом однієї хвилини

Рано чи пізно кожна людина, що випробувала стрес або тривогу, стикається з порушеннями в режимі нічного відпочинку.

Yoga

Однак, як встановили провідні науковці, у світі існує, як мінімум один дійовий засіб від такої проблеми. Це медитація. На думку дослідників, даний процес дозволяє головному мозку розслаблятися і відновлювати власні сили. При цьому, як заявили лікарі, правильне використання практики йогів дає можливість будь-якій людині, незалежно від віку, засинати протягом однієї хвилини.

Слід зауважити, що найчастіше унікальний спосіб називають «4-7-8». Для того, щоб заснути необхідно спокійно дихати протягом 4 секунд через ніс. Потім затримати дихання на 7 секунд, а після — видихати повітря через рот протягом наступних 8 секунд. Як заявили науковці, дихальні вправи сприяють уповільненню серцевого ритму. При цьому процесі тіло чоловіків і жінок заспокоюється, а мозок переходить в іншу фазу своєї активності.

Читайте також: П’ять способів очистити легені від канцерогенів

У випадку, якщо хлопець чи дівчина відчуває почуття тривоги або стрес, кількість адреналіну в крові стрімко збільшується, а вдихи і видихи стають поверхневими і прискореним. Експерти вважають, що методика «4-7-8» володіє ефективним седативним властивістю.

Натхнення: healthvesti.com