Різне

Як діють купони на знижку

Що таке купони?Купони – це сертифікат, який дає право на отримання знижки або спосіб оплатити за певну послугу або товар. На сайті знижок Ви можете знайти велику кількість купонів на знижки у своєму місті в будь-які заклади міста.

Кожна людина, хто хоч раз тримала у руках чесно зароблені гроші, нехай навіть маленьку суму, завжди готова заощадити різними способами, навіть якщо купити за низькою ціною.

Ви запитаєте, а що взагалі таке купони на знижки і сайти знижок? Давайте спробуємо розібратися.

Напевно всі знають, що знижка – це приємна можливість скористатися послугою за ціною нижче первинної, звичайно, при дотриманні певних правил або умов.

Сайти, які пропонують своїм відвідувачам купони на знижку, є посередниками в простій схемі роботи і які допомагають привернути увагу постачальникам послуг – салонам краси та іншім закладам. У результаті сайти, які пропонують купони на знижку, залучають постачальнику послуг велике число клієнтів, утворюючи по суті одного великого оптового покупця. Така схема роботи вигідна кожній зі сторін, яка бере участь у даній акції. Важливо відмітити, у знижок є певний час дії, як правило вони становлять близько одного або двох тижнів. В результаті акцією скористаються чимало людей, якщо надається послуга реально цікава, тим більше з великою знижкою. Для прикладу візьмемо сайт колективних покупок http://vipon.com.ua/, на якому ви знайдете купони на знижки в Києві. Тут ви зможете вибрати для себе найоптимальніший варіант на абонент для відвідин фітнес-центру чи семінар-тренінг, або знижки на ряд товарів в інтернет-магазинах.

Існують два типи знижкових купонів.

Перший тип купонів. Вартість купона, як правило складає близько 12 грн. і є особливим талоном на знижку на право відвідати будь-яку послугу. В результаті купивши купон, Ви повинні будете заплатити вже певну суму за зроблену Вам послугу. У вартість послуги входитиме: Ціна за послугу (зі знижкою) плюс Вартість самого купона = Підсумкова сума.

Вам може здатися, що даний тип знижки істотно поступається наступному виду купонів. Але варто пам’ятати, що такий тип знижки по купону найчастіше застосовується до різних товарів і послуг з первинною великою вартістю.

Другий тип купонів на знижку. Купон є сертифікатом на покупку певного товару або використання певної послуги. Купивши такий купон, Ви не будете додатково нічого платити (лише тільки за доставку товару).

У вартість такого купона включено всю вартість покупки або послуги. Тож фінальна сума залежить тільки від товару або послуги, і від наданої знижки. У результаті виходить, що Ціна купона дорівнює Ціні товару зі знижкою = підсумку сума.

Часто такі види купонів на знижку замінюють квитки на відвідування культурних закладів, на певні послуги в салонах краси або на дрібні товари, зазвичай на них вартість невелика.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button